A e hoqën Rudinën prej Sokol Ballës? Gazetarja befason me përgjigjen e...

A e hoqën Rudinën prej Sokol Ballës? Gazetarja befason me përgjigjen e saj

510
0

Rudina Xhunga, e cila u largua nga ekrani i Vizion Plus pas ardhjes së Sokol Ballës, duke iu mbyllur dhe emisioni “Dritare”, ka treguar mbrëmjen e sotme shkakun e largimit. E pyetur nga fëmijët në emisionin “Në kurthin e Piter Panit” të Alketa Vejsiut, Rudina tha se iku vetë dhe nuk e largoi njeri. Ajo i tha djalit të vogël: Të dukem nga ato që e heqin unë ty? Ika vetë dhe ju këshilloj që asnjëherë mos të jeni të dorës së dytë. Mua asnjëherë nuk më ka pëlqyer të jem e dorës së dytë”.