Tags Posts tagged with "A e hoqën Rudinën prej Sokol Ballës? Gazetarja befason me përgjigjen e saj"

Tag: A e hoqën Rudinën prej Sokol Ballës? Gazetarja befason me përgjigjen e saj

A e hoqën Rudinën prej Sokol Ballës? Gazetarja befason me përgjigjen...

Rudina Xhunga, e cila u largua nga ekrani i Vizion Plus pas ardhjes së Sokol Ballës, duke iu mbyllur dhe emisioni “Dritare”, ka treguar...