26-vjeçari që punon në Call Centre: U ngrita në detyrë pasi bëra...

26-vjeçari që punon në Call Centre: U ngrita në detyrë pasi bëra seks me menaxheren 40-vjeçare

1630
0

Low section view of a businessman and a businesswoman flirting in an office

Kjo është historia e një 26-vjeçari që punon në Call Centre, i cili pati një aferë seksuale me shefen e tij në punë, gjë që e çoi në ngritje në detyrë.

Kjo histori ka ndodhur në Britani të Madhe, por problemi qëndron se djali është i fejuar dhe së bashku me nusen e tij të ardhshme punojnë në të njëjtën Call Centre.

“Unë dhe e dashura ime do të martohemi vitin e ardhshëm dhe po kursejmë para për të blerë shtëpi. Shefja ime është 40 vjeç, e martuar dhe me fëmijë. Burri i saj është kontabilist, por pjesën më të madhe të kohës punon jashtë shtëpisë. Një ditë, shefja më thirri në zyrë për të folur për performancën në punë. Kur po dilja nga zyra, ajo më hodhi duart në qafë dhe më puthi.

Ne përfunduam duke bërë seks mbi tavolinën e saj. Seksi ishte i mahnitshëm, duhet ta pranoj. Që prej asaj dite, unë kaloj nga zyra e saj para se të shkoj në shtëpi. Tani nuk mund ta shoh dot në fytyrë të fejuarën time”, tregon 26-vjeçari për psikologen në rubrikën e tabloidit britanik “The Sun”.

 

Shperndaje