20 vjeçarja fjeti me shefin për ta ngritur pozitën në punë, ja...

20 vjeçarja fjeti me shefin për ta ngritur pozitën në punë, ja çka i ndodhi

682
0

auto_je1468491512

Rastet kur femrat bien “viktima” të shefit të tyre për të siguruar një vend pune më të mirë janë jo të pakta. E tillë është një vajzë, e cila shpreh hallin e saj dhe i kërkon ndihmë psikologes së “The Sun” se si të veprojë.

Letra e vajzës:

“E dashur psikologe. Unë jam një vajzë e re, 20 vjeçe dhe punoj si dizenjatore me kohë të pjesshme në një kompani. Shefi im është rreth të 30-ve dhe është shumë i bukur. Para pak kohësh ai më shkroi në Facebook dhe unë ia ktheva me shpresën se mes nesh do të lindte diçka e bukur, kështu ai do të ofronte një vend pune më të mirë.

Pas disa ditësh ai më ftoi në një festë të organizuar nga kompania. U kujdesa shumë për pamjen time që t’i bija në sy dhe ai më tha se isha bërë shumë e bukur. Më pas ne ndamë të njëjtën taksi, por rrugës ai më ftoi që të shkoja në apartamentin e tij. Unë pranova dhe pasi shkuam në shtëpi bëmë seks.

LEXO EDHERrëfehet vajza nga Prishtina: Bëra seks ditën, por ja çfarë dëgjova natën (+18)

Pas kësaj mendova se ai do të më kërkonte të lidheshim dhe të takoheshim prapë, por ndodhi krejt e kundërta. Ai më tha që ky ishte një gabim që nuk duhej përsëritur më.

S’di çfarë të mendoj. A do të bëhet ai i dashuri im?

Përgjigjja e psikologes:

Nga situata që përshkrove ai vërtetë nuk dëshiron që ta vazhdoni atë që nisët. Tregohu e zgjuar dhe shkëputu prej tij. Le të shërbejë kjo si një mësim për ty.