16-vjeçarja nga Elbasani çmend pushuesit në Jalë, ja fotot e nxehta

16-vjeçarja nga Elbasani çmend pushuesit në Jalë, ja fotot e nxehta

635
0

vaj1470686324

Ajo sapo ka përfunduar 9-vjeçaren në shkollën “Sulë Harri” në Elbasan, por duket se ka premisa për tu bërë e njohur. Bëhet fjalë për Trejsi Sejdinin, 16-vjeçaren e cila aktualisht e ka “djegur” rrjetin social Instagram me 16.600 ndjekësit e saj.

Bukuria e Trejsit dhe format e përsosura trupore e kanë bërë të famshme jo vetëm në Elbasan. Tashmë imazhi tërheqës i bukuroshes adoleshente i ka kaluar kufijtë shqiptar. MEdiat shqiptare shkruajnë se për të është e interesuar edhe një agjenci e modës në Milano.

Së fundmi ajo ka hedhur disa foto nga plazhi në Jalë, ku shfaqet me rroba banje ngjyrë të zezë duke ekspozuar pjesët më të bukura të trupit të saj, gjë që nuk harron t’i tregojë në çdo foto, mesa duket janë arma e saj më e fortë për t’u bërë e njohur.