Zonja në të kuq, Fjolla Morina

Zonja në të kuq, Fjolla Morina

359
0

“Lady in Red”.

Kështu duket sonte Fjolla Morina në një dasmë që është duke marrë pjesë e në të cilën është duke kënduar Meda.Këngëtarja ka të veshur një fustan të kuq, që i rri shumë bukur për trupi derisa tregon këmbët seksi dhe gjoksin e saj bombastik.

E kuqja shton pasionin”, shkruan ajo.

Kënga e fundit e Fjollës është “Lule” e realizuar para dy muajve dhe e cila ka më shumë se 125 mijë klikime

 

 

Shperndaje