Zjarr te Akademia e Arteve

Zjarr te Akademia e Arteve

341
0

Tym dhe flakë tek Akademia e Arteve në Tiranë.

Bëhet e ditur se zjarri ka rënë në një dhomë të braktisur, ku ka pasur materiale druri.

Nga zjarri nuk ka dëme të tjera.

Zjarrfikësit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë marrë kontrollin e flakëve duke i shuar.

Shperndaje