Zhvishet Eni Koçi, fotot ‘Topless’ do t’ju lenë pa fjalë.. (Foto)

Zhvishet Eni Koçi, fotot ‘Topless’ do t’ju lenë pa fjalë.. (Foto)

700
0

Tashmë ajo nuk është më vajza e vogël e llastuar.

Këngëtarja Eni Koçi, mund të konsiderohet pa frikë si një zonjushë provokuese dhe shumë sexy. Bjondja sensuale, ka treguar një trup për tu pasur zili në fotosesionin më të ri që ka realizuar. Në sy, përveç të tjerash të bie fotoja e fundit e publikuar nga Eni në Instagram. Ajo shfaqet topless dhe duket mahnitëse me flokë të lagur.

Këngëtarja aktualisht vazhdon studimet e larta për dermatologji në Angli. Pavarësisht se është larg skenës shqiptare, Eni është shprehur nëpër intervista se këndon edhe në Angli, por në plan të parë ka shkollën. Me siguri ajo do të jetë një nga dermatologet më sexy.