Zhvishet deputetja socialiste Olta Xhaçka, bien në sy kilet e tepërta

Zhvishet deputetja socialiste Olta Xhaçka, bien në sy kilet e tepërta

1241
0

olta2

Deputetja e Partisë Socialiste, Olta Xhaçka ka zgjedhur Korfuzin për të pushuar në këto ditë të nxehta gushti.

Ajo është fotogarafuar në praninë e bashkëshortit dhe vajzës së vogël.

Megjithatë, mami Olta me bikini duket se ka lëshuar pak vend për kilet e tepërta.

Shperndaje