Zhvishen ministret e Ramës, ja si duken me bikini

Zhvishen ministret e Ramës, ja si duken me bikini

1893
0

24-15

Ministret e qeverisë Rama kanë zgjedhur jugun për të pushuar e për të bërë plazh. Paparaci i “Panorma Plus” ka fotografuar zonjat e qeverisë, ministren e Arsimit Nikolla dhe atë të Ekonomisë, Ekonomi, në momentet e tyre të relaksit në jug.

Ministrja e Arsimit dhe Sporteve, Lindita Nikolla ka preferuar që në jetën publike të jetë gjithmonë brenda kufinjve të një edukate qytetare dhe intelektuale, duke rrëzuar kështu mitin, sipas të cilit gratë e egra dhe pak agresive janë ato që bëjnë karrierë.

Por, nëse gjithë të tjerët vrapojnë te deti i mrekullueshëm i këtij plazhi, zonja Nikolla ka preferuar të rrijë në qetësi, në pishinën e hotelit.

Ndërsa ministrja Ekonomi është fotografuar në Qeparo, së bashku me një grup mikeshash.