Zbulohet partneri i Eni Vasilit

Zbulohet partneri i Eni Vasilit

618
0

Eni Vasili është një ndër gazetaret më të suksseshme në Shqipëri. Ajo simpatizohet shumë për pozivitetin që trasmeton dhe këmbënguljen që ka për t’i çuar situatat deri në fund. Por shumë pak persona janë ata që kanë një informacion për jetën private të Enit. Së fundmi, Vasili ka qenë  pjesëmarrëse në promovimin e filmit të Lorik Canës, por jo vetëm.

Screenshot_13.png

Ajo ka qenë e shoqëruar nga partneri i saj, i cili është një inxhinier që jeton në Londër. Inxhinieri i ka kërkuar Enit të zhvendoset me të në Londër, por gazetarja nuk ka pranuar për shkak të profesionit të saj, duke e detyruar kështu partnerin të kthehet në Shqipëri . Mesa duket ata kanë nisur një jetë së bashku në kryeqytet.

Shperndaje