Zbulohet foto seksi e Morenës (Foto)

Zbulohet foto seksi e Morenës (Foto)

454
0

mm_1472552527-5505466

Morena Taraku vazhdon të jetë një nga vajzat më të përfolura të showbizit.

Pak ditë më parë ajo shpërthei me një deklaratë të fortë kundër mediave, të cilat e kishin akuzuar se ka lënë “në mjerim” babain e saj, i cili u fotografua pak ditë më parë në një autobus urban nga paparacët.

Morena ka deklaruar se është shumë e lidhur me babain e saj dhe nuk do ta bënte kurrë një gjë të të tillë.

E pas gjithë kësaj rrëmuje të krijuar, ajo ka lënë prapa gjithçka dhe është nisur për pushime, transmeton Telegrafi.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram ku shfaqet mjaft seksi me bikini, duke provokuar kështu gjininë e kundërt.

Vëmendje dhe hapësirë më të madhe Morena iu kushton të pasmëve, të cilat nuk heziton ti ekspozojë për asnjë moment.

Shperndaje