Zanfina Ismaili ka nisur një lidhje të re? (Foto)

Zanfina Ismaili ka nisur një lidhje të re? (Foto)

421
0

zanfina-ismaili

U bë një kohë relativisht e gjatë prej kur kemi dëgjuar së fundmi risi nga jeta private e këngëtares së njohur, Zanfina Ismaili.

Zani që në vëmendje ishte falë projekteve muzikore, ka hequr vetë çdo dilemë përmes një postimi në rrjete sociale kur ka folur për statusin e saj.

Ajo vazhdon të jetë beqare dhe këtë e ka vërtetuar në një mënyrë tejet interesante përmes ilustrimit të vozitjes në dy gjendje, single dhe në lidhje.

Shpresojmë që mbi të gjitha, Zani nuk do ta teprojë me shpejtësinë përkundër faktit se akoma nuk e ka gjetur njeriun e zemrës. /Prive/

zani-1475316547-550453_1475317486-5092902

Shperndaje