Zaimina prek “zogun” (FOTO)

Zaimina prek “zogun” (FOTO)

1435
0

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Zaimina Vasjari, thuajse në të gjitha fotot shfaqet provokative.

Foto e radhës e postuar nga vetë Vasjari në profilin e saj në Instagram e shfaq atë tejet seksi, shkruan Indeksonline.

E shtrirë mbi një shtrat dhe tejet seksi, ajo edhe njëherë ka shfaqur hiret e saj trupore.

zogu

Shperndaje