Young Zerka fotografohet me Ronela Hajatin në Itali. U pajtuan? (FOTO)

Young Zerka fotografohet me Ronela Hajatin në Itali. U pajtuan? (FOTO)

401
0

Teksa të gjithë filluan të mendonin se Zerka është në një lidhje me Joanën, ai është filmuar në shoqërinë e Ronela Hajatit në njërin prej koncerteve të tij jashtë Shqipërisë.

Në pamjet e publikuara nga fansat, pasi ka filluar kënga e tyre e përbashkët “Syn i jemi”, të cilën Zerka po e këndonte i vetëm, në skenë është ngjitur edhe Ronela dhe performuan së bashku.

Tani dimë të themi se fansat duan shumë t’i shohin bashkë Zerkën dhe Ronelën, ndaj dhe ata së fundmi u panë krah njëri-tjetrit në Itali në koncert.

Epo tani presim që dyshja të pajtohen!

4f6522fb-fd19-4b3c-b06c-e630317e6a0b.jpg

https://www.instagram.com/p/B31mBj0gpbF/?utm_source=ig_web_copy_link