Ylli Limani rrëfen lidhjen me Tunën

Ylli Limani rrëfen lidhjen me Tunën

1234
0

yll-limani-dhe-Tuna-kryesore

Prej kohësh këngëtarët Ylli Limani dhe Tuna kanë qene pjesë e medieve rozë për shkak të raportit të tyre.

Thashesthemet për një lidhje mes tyre lindën për shkak të disa fotove ku Tuna dhe këngëtari nga Prishtina shfaqeshin më të afërt se kurrë.

Por si duket gjithçka ka qënë një lojë që ata kanë zgjedhur ta bëjnë pak para se të lançojnë projektin e tyre të ri.

“Tunën e kam thjesht shoqe asgjë më shumë, as nuk e kam menduar të kem diçka më shumë se kaq” ka rrëfyer Ylli në një intervistë për Bluetoth.

Duke shtuar se fotot ku ai dhe Tuna shfaqen më të afërt se kurrë janë realizuar në një klub natë në Prishtinë , ku dyshja e kishin tejkaluar paksa me pijen.

Shperndaje