Xhensila Pere zbulon lidhjen e dashurisë (Foto)

Xhensila Pere zbulon lidhjen e dashurisë (Foto)

463
0

iiiiiiiiiiii_1472674430-2128384

Ish-banorja e Big Brother Xhensila Pere ka publikuar një foto në SnapChat ku tregon se është në një lidhje dashurie.

Ish-banorja e Big Brother Xhensila Pere ka publikuar një foto në SnapChat ku tregon se Në foto shfaqet dora e saj dhe e një mashkulli që bashkohet përmes dy luleve. Cili është fatlumi që i ka rrëmbyer zemrën bukuroshes Pere?