Xhensila Myrtezaj çudit me deklaratën: Kush tha që kam vetëm një bebe?

Xhensila Myrtezaj çudit me deklaratën: Kush tha që kam vetëm një bebe?

529
0

Këngëtarja e njohur  Xhensila Myrtezaj,  prej më shumë se një viti është bërë nënë e një vajzë të quajtur Ajka.

Së fundi ajo ka postuar një video ku shfaqet duke udhëtuar me Besin me makinë dhe në sfond dëgjohet një zë fëmije.

Nuk është Ajka por vetë bashkëshorti i saj, Bes Kallaku, i cili po këndonte me zërin e holluar këngën “Seniorita”.