Vjen lajmi më tronditës për Michael Schumacher

Vjen lajmi më tronditës për Michael Schumacher

854
0

untitled-1-4

Avokati personal i legjendës së Formula Uno-s, Fekix Damm ka treguar se gjendja shëndetësore e Schumacher nuk është aspak e mirë.

Në një deklaraatë për mediat gjermane, ai theksoi se Schumi nuk do të mund të ecë më dhe se lëvizjet mund t’i bëj vetëm me ndihmën e fizioterapistëve.

Pas kësaj deklarate familja e ish-pilotit është prekur duke paralajmëruar se do të ngrejë një padi për nxjerrje të informacioneve private.

Një lajm i hidhur ky për të gjithë fansat e 7 herë kampionit të botës që ende vazhdojnë të shpresojnë që idhulli i tyre do ta fitojë ‘garën’ më të rëndësishme të jetës./ Syri.net