‘Vipat e Bllokut’ e krahasojnë Luanën me një pornstare (Foto)

‘Vipat e Bllokut’ e krahasojnë Luanën me një pornstare (Foto)

549
0

luana_1474983252-8382724 luana12

Faqja ironike-satirike në Instagram, ‘Vipat e Bllokut’, kanë ‘shigjetuar’ moderatoren simpatike, Luana Vjollca.

Kjo faqe duket se i ka gjetur ‘binjaken’ Luanë duke publikuar kështu dy foto të ngjitura, njëra e moderatores dhe tjetra e një vajze tjetër. Vjollca kështu është krahasuar me një pornstare e quajtur Phoenix Marine. Reagime ka patur edhe nga komentuesit të cilët janë shprehur se botoksi i ka bërë njësoj Luanën dhe Phoenix.

Shperndaje