Viola Spiro nuk kursehet ekspozon të pasmet (Foto)

Viola Spiro nuk kursehet ekspozon të pasmet (Foto)

444
0

viola_1472565484-7317439

Bukuroshja Viola Spiro ka publikuar një foto mjaft sensuale ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër të zi.

Përmes këtij fustanit moderatorja dhe ish-velina ka treguar edhe njëherë hiret e saj mjaft të kuruara.