VIDEOLAJM/ Incidenti, po raportonte live Policia shtyn gazetarin e News24

VIDEOLAJM/ Incidenti, po raportonte live Policia shtyn gazetarin e News24

509
0

Forcat e rendit para nisjes së seancës së Parlamentit janë përplasur me banorët e “Astirit” të cilët nuk i kanë lejuar të kalojnë pranë pedonales. Në disa raste policët kanë shtyrë dhe kanë shoqëruar disa zonja protestuese, ndërkohë që një incident është shënuar dhe me gazetarin e News 24, Erjon Skëndaj. Ky i fundit ishte duke raportuar live për News 24, ndërkohë që policët e kanë shtyrë, dhe duke i penguar kryerjen e detyrës së tij.