VIDEO+18/ Seks real gjatë xhirimit të filmit, aktorët nuk rezistojnë dot

VIDEO+18/ Seks real gjatë xhirimit të filmit, aktorët nuk rezistojnë dot

1272
0

seksii

Aktori Tom Hiddlestone nuk i ka rezistuar dot aktores gjatë xhirimit të një pjesë të aktit seksual në serialin “The night Manager”. Ai i ka lënë të gjithë fansat me gojë hapur duke sjellë skenën më reale të tij gjatë aktrimit.

Hiddlestone, i cili njihet për role tejet serioze, ka pasur vëmendjen e mediave kur u transmetua seriali në kanalin BBC dhe skenat e nxehta u shfaqën në ekran. Shumë fansa dyshuan për një aktrim kaq preciz të Hiddlestone, i cili po bën emër pavarësisht modestisë së tij.

Tom është duke u konsideruar seriozisht për të qenë James Bond i ri pasi Daniel Craig ka hequr dorë.