VIDEO/Zjarr i madh dhe dy shpërthime të fuqishme në Shkup

VIDEO/Zjarr i madh dhe dy shpërthime të fuqishme në Shkup

419
0

Një zjarr i madh ka shpërthyr në lagjen Kozle të Shkupit pak pasi banorët dëgjuan dy krisam të fuqishme.

Mësohet se zjarri ka shpërhtyer në disa garazhe të vjetra kanë thënë dëshmitarët, ndërsa dyshohet se kanë shpërthyer boca të gazit dhe vendi ka marrë flakë.

Ndërkohë njësia kundër zjarrit ka intervenuar menjëherë, dhe thonë se nuk ka rrezik për përhapje të zjarrit.