Video/ Xum Allushi imiton kolegët e Dance With Me

Video/ Xum Allushi imiton kolegët e Dance With Me

685
0

image-21-550x413

Komediani i internetit Xum Allushi ka krijuar humor jo vetëm me kërcimin por edhe me batutat e tij. Fillimisht ka imituar këngëtaren Era Istrefi me hitin e saj Bon Bon dhe më pas edhe konkurrentin tjetër të Dance with Me, Renato Mekolli.