VIDEO/ Vizita e saj e parë në Aushvic, Merkel humb ekuilibrin dhe...

VIDEO/ Vizita e saj e parë në Aushvic, Merkel humb ekuilibrin dhe gati rrëzohet

362
0

Kancelarja gjermane Angela Merkel teksa kryente homazhe për herë të parë në kampin e përqendrimit në Aushvic, ka humbur ekuilibrin dhe ka rrezikuar të rrëzohej.