VIDEO/ Stefi Prifti, këngë mes lotësh

VIDEO/ Stefi Prifti, këngë mes lotësh

348
0

Këngëtari korçar Stefi Prifti ka kaluar një mbrëmje të paharruar mes miqsh e këngë.
Ai sëbashku me shokët e tij e kanë gdhirë natën duke kënduar, duke pirë raki por edhe mes lotësh. Ai e ka ndarë videon në Instagram për të gjithë miqtë e fansat e tij. “Lot, këngë dhe raki e shkëlqyer në Tragjas të Vlorës. Me shokë të mirë që i dimë hallet dhe gëzimet e njëri tjetrit. Ishte një mëngjes i paharruar për mua!”, shkruan Stefi përkrah videos.