VIDEO/ Shkrumbohen 5 makina, mes tyre edhe e drejtorit në Vlorë

VIDEO/ Shkrumbohen 5 makina, mes tyre edhe e drejtorit në Vlorë

390
0

Pesë makina janë djegur gjate nates në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Mesohet policia në vendgjarje ka gjetur edhe bidona me benzinë. Dyshohet se objektivi i gjithë ngjarjes të ketë qenë makina e drejtorit të Shërbimeve Publike në qytetin e Vlorës, Gentjan Sherifaj dhe motivi të ketë qenë për shkak të detyrës së tij. Kjo mësohet të jetë qenë edhe pista kryesore ana e hetuesve.