Video/ Shikoni se si u ekzekutua ish-polici në derën e shtëpisë

Video/ Shikoni se si u ekzekutua ish-polici në derën e shtëpisë

426
0

Top-Channel ka transmetuar në mbrëmje momentet e fundit të jetës së ish policit, Arben Bilali. Siç shikohet në videon e marrë nga kamerat e sigurisë, Bilali zbret nga makina më të cilën udhëtonte. Ai mban në kokë një kapele. Atentatorët i vijnë nga pas me makinë dhe e qëllojnë me breshëri automatiku dhe më pas largohen. Nga pamjet duken sikur atentatorët i kanë folur në emër, pasi Bilali kthen kokën nga makina e tyre.