Video/ Shikoni kërcimin e parë të Nard Ndokës në DWM

Video/ Shikoni kërcimin e parë të Nard Ndokës në DWM

363
0

greta-koci-dhe-nard-ndoka-alketa-vejsiu

Deputeti dhe njëkohësisht kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka dhe këngëtarja Greta Koçi e kanë nisur me një vlas si kërcimin e tyre të parë në “Dance with Me”.

Madje ata aktualisht janë në vend të parë, pasi janë vlerësuar të parët me 9 pikë. Për më shumë ndiqni kërcimin e tyre të parë.

Shperndaje