VIDEO/ Rita Ora mahnitëse në reklamën e saj të fundit

VIDEO/ Rita Ora mahnitëse në reklamën e saj të fundit

371
0

screenshot_9-22

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora ka publikuar një pjesë të videos nga reklama e saj e fundit.

Në këtë reklamë ajo duket më e bukur dhe më seksi.

Ja se si duket ajo në këtë video: