VIDEO/ Publikohen pamjet ku Johnny Depp shfaqet duke dhunuar Amber

VIDEO/ Publikohen pamjet ku Johnny Depp shfaqet duke dhunuar Amber

416
0

Drama e divorcit të tyre nuk ka përfunduar ende.

Bëhet fjalë për aktorët e famshëm Amber Hear dhe Johnny Depp, ku Amber pretendonte se është dhunuar nga ky i fundit, shkruan Syri.net.

Kohë më parë aktorja 31 vjeçare solli disa foto në të cilat shfaqej me shenja dhune në fytyrë, duke thënë se ato ishin si pasojë e dhunës së ushtruar nga 54 vjeçari, ndërsa tani Amber ka publikuar një video në të cilën shfaqet Depp në gjendje të dehur teksa kërkon një shishe verë në kuzhinë . Në fund të videos është xhiruar edhe momenti kur ai godet ish bashkëshorten e tij.

Ndërsa burimet e afërta të aktorit për Tmz kanë thënë se ky është një tjetër ‘rreng’ nga Amber për të fundosur ish bashkëshortin e saj, dhe se ajo video është thjesht montazh”.

Shikoni më poshtë videon!

http://www.tmz.com/videos/0_ho9ucbs7

 

Shperndaje