Video/ Mëngjesi i pazakontë i Dua Lipës në ditën e lindjes, mbush...

Video/ Mëngjesi i pazakontë i Dua Lipës në ditën e lindjes, mbush 21 vjeç

431
0

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa feston sot ditëlindjen dhe nga fotot e saj ne Instagram kuptojme se sot ajo eshte zgjuar në Venecia, Itali.

Në një postim në llogarinë e Instagramit, këngëtarja duket mbi shtrat, me nje torte ne dore dhd nje gote shampanje.

“Tortë dhe shampanjë për mëngjes, po të lutem”­ shkruan Dua e cila sot mbush 21 vjec.

https://www.instagram.com/p/BJZ5Yoeg12E/?taken-by=dualipa