VIDEO/ Këngëtarët që nuk ishin aktiv këtë sezon

VIDEO/ Këngëtarët që nuk ishin aktiv këtë sezon

594
0

20160831221339492646

Xhensila Myrtezaj, Majk, Ghetto Geasy, Alban Skënderaj, Adrian Bujupi, Dj Dalool, Elvana Gjata, Samanta Karavello, Flori Mumajesi, Ledri Vula, Young Zerka, Mc Kresha, Lyrical Son, Dhurata Dora, Capital T e Leonora Jakupi janë disa nga emrat e njohur të muzikës që lansuan këtë verë projekte te reja muzikore.
Që të gjitha këngët e këngëtarëve të lartpërmendur lirisht mund të cilësohen hite, dëgjohen ngado dhe kanë pushtuar top-listat shqiptare.

Pa dyshim se ka edhe një numër të madh të atyre që janë aktivë këtë sezon, edhe pse nuk po gëzojnë ndonjë sukses të lakmueshëm. Gjithashtu, ka edhe prej tyre që nuk u është dëgjuar zëri ende deri tani.

Për kë bëhet fjalë, ndiqeni storien e përgatitur nga “Express” i KTV-së.