Video/ Ilir Meta në valle…

Video/ Ilir Meta në valle…

692
0

meta-3-550x268

Kryetari i parlamentit Ilir Meta ka qenë i ftuar në dasmën e djalit të Yllit Ndroqit. Ashtu siç është raportuar, Ndroqi ka organizuar një ceremoni të madhe të ndarë në disa netë për djalin e tij. Dasma që u zhvillua mbrëmë në Pallatin e Kongreseve kishte edhe të ftuar VIP, pes tyre kryeparlamentari. Në videon më poshtë shohin se si vallëzon Ilir Meta, në vallen që terhiqet nga zonja e shtëpisë, Mimoza Ndroqi dhe nën tingujt e muzikës së Sinan Hoxhës. Rama dhe Basha kanë munguar në këtë dasëm edhe pse kanë qenë të ftuar. Basha mësohet se është përfaqësuar nga bashkëshortja, Aurela.Shihni videon më poshtë:

Shperndaje