VIDEO/ I riu i shpëton vdekjes, arrin të dalë nga makina që...

VIDEO/ I riu i shpëton vdekjes, arrin të dalë nga makina që shpërtheu në flakë

510
0

Një automjet është përfshirë nga flakët gjatë natës në rrugën Levan-Vlorë. Mësohet se drejtuesi i automjetit sapo ka parë flakët ka arritur të dalë me shpejtësi nga makina e tij “Fiat Punto” dhe fatmirësisht ka shpëtuar pa lëndime. Nga të dhënat e para, shkak i rënies së zjarri në automjet dyshohet një shkëndijë elektrike. Gjithsesi policia thote se po heton dhe nuk dihet ende me saktesi shkaku i zjarrit.