VIDEO-FOTO +18/ Modelja italiane zhvishet në plazh, nxjerr gjoksin bombastik

VIDEO-FOTO +18/ Modelja italiane zhvishet në plazh, nxjerr gjoksin bombastik

1037
0

Bukuroshja italiane e lindur në Paraguai, Claudia Galanti nuk i ka shpëtuar paparacëve në plazhin e Miamit në SHBA, teksa është fotogruar në skena të nxehta me partnerin e saj.Modelja 30-vjeçarja është shfaqur tepër e lirshme dhe ka ekspozuar pjesë të saj intime.