VIDEO/ Elion Pitarka ‘kapet’ me tre femra në krevat

VIDEO/ Elion Pitarka ‘kapet’ me tre femra në krevat

2059
0

Eliona-Pitarka-super-sexy-1\

Bukuroshja Eliona Pitarka së fundmi ka tronditur sërish me paraqitjen e saj. Aktorja ka zgjedhur Vlorën për të pushuar dhe pamja e saj me bikini këtë herë vërtet që do t’ju lerë pa fjalë.

Në këtë mënyrë këmbë-gjata bukuroshe ka treguar jo vetëm trupin perfekt, po vëmendjen maksimale e kanë fituar si gjithmonë të pasmet seksi, por edhe gjoksin bombastik.

Zeshkania e Apartment XL pa asnjë dyshim se është për momentin femra më seksi shqiptare. Por në një video të fundit të postuar në profilin e saj në rrjetet sociale, Eliona është kapur me tre femra të tjera në krevat.

Çfarë bëjnë katër femra në të njëjtit krevat, këtë e dinë vetëm këto goca, të cilat janë njëra-më e bukur se tjetra…/SYRI.net/

https://www.instagram.com/p/BJXfZkJgzsg/?taken-by=elionapitarka