VIDEO/ Dhurata me e bukur që Bebe Rexha mori për ditëlindje

VIDEO/ Dhurata me e bukur që Bebe Rexha mori për ditëlindje

465
0

bebe-rexha-kenga-e-re

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, festoi dje 27 vjetorin e lindjes .

Një urim i veçantë nga fansat e saj duket se i kanë lënë shumë mbresa këngëtares, që ka ndarë një video në rrjete sociale për të falënderuar të gjithë.

“Dhurata më e mirë për ditëlindjen. Më bëtë të qaj. Faleminderit të gjithë fansave për urimet dhe të gjithë juve për dashurinë e përkrahjen. Më keni ndreq ditën”, ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/BJvq1hFB5Ae/