VIDEO/ Dalin pamjet e tmerrshme, kryetari i gjykatës godet fizikisht avokaten dhe...

VIDEO/ Dalin pamjet e tmerrshme, kryetari i gjykatës godet fizikisht avokaten dhe e rrëzon në tokë

535
0

Këto janë pamjet e tmerrshme ku shfaqet Kryetari i gjykatës së Kukësit, Isuf Shehu, duke goditur fizikisht avokaten Aurora Guska. Siç shihet edhe nga pamjet e transmetuara nga emisioni “Stop”, avokatja është rrëzuar në tokë pasi është qëlluar me shpullë në fytyrë. Nuk dihen shkaqet e kësaj përplasjeje e cila ka ndodhur në hyrje të Gjykatës, ndërsa siç kanë thënë moderatorët e emisionit investigativ, pamjet u kanë ardhur nga ndjekësit e emisionit.