Video/ Çfarë ndodhi mbrëmë në Laprakë?

Video/ Çfarë ndodhi mbrëmë në Laprakë?

1909
0

Policia ndaloi disa persona të cilët dyshohet se shisnin lëndë narkotike.

Në videot e siguruara nga Top Channel duket efektivi i cili pyet njërin nga të rinjtë dhe madje e godet edhe me shpullë.

Mësohet se burime jo zyrtare thanë se ky grup djemsh ishin shoqëruar dhe herë tjetër në polici.