VIDEO/ Bleonës i hyjnë në dhomën e gjumit në 03:00 të natës,...

VIDEO/ Bleonës i hyjnë në dhomën e gjumit në 03:00 të natës, e gjejnë…

754
0

screenshot_26Këngëtarja Bleona Qereti ka qenë e ftuar mbrëmjen e së shtunës në emisonin “Xing me Ermalin” në tv Klan, ku u shfaq një surprizë që i është bërë këngëtares në hotel. Në klipin që do të shihni më poshtë, shihet Mamaqi dhe banda muzikore që ia behin papritur në dhomën ku po fle Bleona tek “Padam” në Tiranë. Eshtë ora 03:00 dhe shihni se çfarë ndodh…