VIDEO/ Ardit Gjebrea fiksohet pas të pasmeve, por shikoni çfarë i bën...

VIDEO/ Ardit Gjebrea fiksohet pas të pasmeve, por shikoni çfarë i bën Andresa…!

773
0

ardit-gjebrea-andresaNga provat gjenerale të “E diela shqiptare” moderatori Ardit Gjebrea ka publikuar një video mjaft gazmore, ku disa nga personat e pranishëm në studio, me shumë gjasë familjarë të Andresës , fillojnë të kërcejnë sapo në sfond vihet një muzikë nga vendi i tyre, Brazili, shkruan Syri.net.

Në këtë video veç tyre kërcimin e nis edhe Andresa, e cila nuk ndalon së kërcyeri për asnjë çast. Por njëra nga vajzat braziliane nis të kërcejë “twerk”, dhe Arditi fiksohet pas dridhjes së të pasmeve të saj.

“Po ku të lë Andresa”, shkruan moderatori krahas videos, duke iu referuar bashkë prezantueses braziliane të “E diela shqiptare”, e cila ia zë pamjen,  duke mos dashur ta lërë të shikojë të pasmen e të afërmes së saj. /SYRI.net/