VIDEO/ A është Iva Aliko kjo vajzë që vjedh në dyqanin e...

VIDEO/ A është Iva Aliko kjo vajzë që vjedh në dyqanin e kozmetikës?

746
0

Ditën e djeshme Jetaoshqef.al publikoi një video, (A është Iva Aliko kjo vajzë seksi që vjedh në dyqanin tek Myslym Shyri?) në të cilën duket një vajzë seksi duke vjedhur një produkt në një dyqan tek “Myslym Shyri”.

Videoja është filmuar brenda ambienteve të një dyqani kozmetik në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë, ku një vajzë brune duket qartë që merr një produkt fshehurazi dhe largohet pa paguar.

Siç shikohet nga pamjet filmike, në fillim ajo afrohet pranë stendës, më pas vihet re nga shitësja e cila e pyet dhe pasi flasin disa momente shitësja largohet. Pas largimit të shitëses vajza e merr përsëri produktin fshehurazi dhe largohet.

Sipas raportuesve vajza në fjalë është Iva Aliko, e përfolur në media për një lidhje me një deputet kosovar rreth 25 vjet më të madh në moshë të martuar me 4 fëmijë.

Ndërsa sot një tjetër qytetar ka dërguar një video, ku modelja shfaqet pas kthimit nga “aksioni i vjedhjes”.

Ajo duket në ambientet një shtëpi duke bërë lëvizje provokuese, por pranë ka harruar një detaj që e nxori hapur. Ajo ka të njëjtën çantë me vajzën që dyshohet se vodhi tek dyqani kozmetik.