VIDEO +18/ Orlando Bloom nuk ndalet, pamje nga seksi tresh me dy...

VIDEO +18/ Orlando Bloom nuk ndalet, pamje nga seksi tresh me dy femra

1966
0

Aktorin e njohur Orlando Bloom këtë verë e pamë teksa shijonte pushimet pranë detit me të dashurën e tij, këngëtaren Katy Perry, krejtësisht nudo.

E sigurisht, kur ai nuk e ka problem të dalë nudo në jetën e përditshme, afërmendsh që nuk do ta ketë as kur luan në filma. Kësaj here ai është shfaqur nudo bashkë me dy femra teksa interpretojnë seks tresh.

Orlando, Malin Akerman dhe Kate Micucci janë shfaqur nudo në skenat e serialit Netflix.