Vajzat i propozojnë martesë çdo ditë – shikoni fotot dhe videot e...

Vajzat i propozojnë martesë çdo ditë – shikoni fotot dhe videot e aktorit pas të cilit po çmenden ato (FOTO)

1141
0

miles-650x358

Aktori dhe modeli Nick Bateman ka arritur një numër të madh të ndjekësve në Instagram, të cilat janë kryesisht femra.

Bateman ka filluar karrierën e tij si model, duke u shpërngulur në Milan e më pas New York e Miami, duke e kërkuar suksesin edhe si aktor.

Ai ka marrë pjesë në disa filma, ndërsa pritet të ketë sukses me rolin kryesor në filmin e bazuar në librin “Ugly Love” që del vitin e ardhshëm, në rolin e Miles Archer, përcjellë lajmi.net.

Duke iu falënderuar fizikut të rij, ai ka arritur të mbledhë një numër të madh të fansave, e që janë kryesisht femra dhe shumica prej tyre tashmë i kanë propozuar edhe martesë, në bazë të fotografive dhe videove të mrekullueshme që Nick publikon./lajmi.net