Vajza e Lutfi Hazirit vjen me FOTO provokuese

Vajza e Lutfi Hazirit vjen me FOTO provokuese

508
0

bb_1473592415-7038167-1Është e njohur nga babi i saj në sferën e politikës Lutfi Haziri, bëhet fjalë pikërisht për të bijën e tij Kënga Haziri.

Ajo është jashtëzakonisht e bukur si dhe me linja perfekte, të cilat jo rrallëherë i shfaq nëpërmjet rrjeteve sociale.

Madje së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shihet mme ne formë se kurrë  gjatë pushimeve te saj.