Vajza e Adem Jasharit i jep fund beqarisë

Vajza e Adem Jasharit i jep fund beqarisë

634
0

mart_1472410020-5646379

I ka dhënë fund beqarisë edhe vajza e komandatit legjendar, Adem Jashari.

Marigona Jashari është martuar me Faton Behën.

Kështu ka njoftuar këngëtari Alban Mehmeti, që thotë se ishte i privilegjuar që ka kënduar në dasmën e saj.

“Ishte nder, kënaqësi dhe privilegj që sot të këndonim në dasmën e vajzës së vetme të Komandantit Legjendar, Adem Jashari Urime Faton Beha dhe Marigona Jashari”, ka shkruar Mehmeti në Facebook.