Vajza del nudo në mes të plazhit të Golemit, habiten të gjithë...

Vajza del nudo në mes të plazhit të Golemit, habiten të gjithë pushuesit (FOTO +18)

3734
0

Një skenë që rrallë ndodh, të paktën në Golem, është parë sot nga sytë e dhjetra pushuesve. Një çift i cili sipas dëshmitarëve, ishte shqiptar, kanë marrë një shezllon si shumë qytetarë të tjerë. Por habia ka ndodhur kur vajza pasi është zhveshur, nuk ka patur asgjë sipër dhe ka qëndruar topless gjatë gjithë kohës. Duke parë së fundmi, se këto dukuri po shtohen përherë e më tepër në Shqipëri, mos ndoshta ka ardhur koha që edhe tek ne të ketë plazhe nudo?

Shperndaje