Urimi i veçantë i Encës për ditëlindjen e Noizyt do t’ju emocionojë...

Urimi i veçantë i Encës për ditëlindjen e Noizyt do t’ju emocionojë (Foto)

397
0

enca_1474970333-4448356 encenSot reperi i njohur shqiptar, Noizy feston ditëlindjen e tij të 30-të.

Ka patur mijëra urime në rrjetet sociale për të. Por ndër më të veçantët është ai i koleges dhe mikes së tij, Encës. Ajo e quan mikun e saj ‘shpirt binjak’.

Urimin e ka shoqëruar me një foto shumë të bukur të saj dhe Noizyt, të postuar në Instagram.

“Gëzuar ditëlindjen shpirti binjak. Uroj të jesh gjithnjë i lumtur”, shkruan këngëtarja për kolegun e saj.

Shperndaje